Domů Nahoru

Profesionální šablony pro redakční systém WordPress

Moderní a originální motivy pro nejpopulárnější open source CMS WordPress vytvořené profesionálními designéry a vývojáři. Šablony splňují požadavky moderního designu, jsou multifunkční a adaptivní.
Najít nejlevnější WordPress šablony
Každá šablona obsahuje ukázkové demo, znázorňující možnosti skutečných stránek včetně animace prvků, např. vysouvací nabídka, slideshow, galerie. Demo web je součástí balíčku s šablonou. Po zakoupení šablony a její instalaci bude vaše stránka vypadat stejně. Teď už vám zbyde jenom přidat vlastní obsah. Zakoupením šablony si tedy pořídíte hotový funkční web, který budete jednoduše spravovat ve WordPressu.

Nalezené v kategorii "WordPress šablony"

1725 1553
Template:
#46787
CMS Type:
WordPress šablony
View
1725 1553
Template:
#54938
CMS Type:
WordPress šablony
View
1725 1553
Template:
#58493
CMS Type:
WordPress šablony
View
1725 1553
Template:
#56093
CMS Type:
WordPress šablony
View
1817 1635
Template:
#55555
CMS Type:
WordPress šablony
View
1587 1428
Template:
#53591
CMS Type:
WordPress šablony
View
1725 1553
Template:
#58640
CMS Type:
WordPress šablony
View
1725 1553
Template:
#51867
CMS Type:
WordPress šablony
View
1725 1553
Template:
#49645
CMS Type:
WordPress šablony
View
1725 1553
Template:
#52293
CMS Type:
WordPress šablony
View
1725 1553
Template:
#57761
CMS Type:
WordPress šablony
View
1725 1553
Template:
#54575
CMS Type:
WordPress šablony
View
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další 

Všechny funkce, které potřebujete

Nejlepší redakční systém

WordPress šablona je šablona (theme, téma nebo skin) pro nejpopulárnější redakční publikační systém od WordPressu. Šablona umožňuje upravovat vzhled webu bez toho, aby byl změněn podkladový software.
Více o struktuře souborů šablony

Responzivní design

Vaše webová stránka se přizpůsobí kterémukoliv rozlišení obrazovky zařízení, na kterém je zobrazována, bez skrývání nepotřebných prvků. To vede k lepšímu UX (user experience) a posílení SEO, jelikož všichni uživatelé míří na jednu a tu samou stránku. Podívejte se na všechny responzivní designy.

Mocný Cherry Framework

Vyberte si jednoduchý, přesně vytvořený framework, který vám nabízí snadno instalovatelné motivy se solidními Bootstrap možnostmi, nepřeberné množství shortcodes a widgets a spolehlivý způsob, jak aktualizovat současný design s možnostmi motivů Parent/Child (rodič/dítě).

Optimalizace pro všechny prohlížeče

Nic není potřeba manuálně testovat v různých verzích a typech internetových prohlížečů. Uděláte-li jakékoliv změny na vašem webu, tak si buďte jisti, že vzhled a výkon bude stejný ve všech prohlížečích.

Dobře zdokumentované

WordPress šablony využívající Cherry Framework mají významově úžasný kód, který se sám vysvětluje. Stále můžete nahlédnout do úhledně zabalených dokumentů, které vám vysvětlí mnoho základů.

Rozmanité možnosti motivu

Začněte používat nestandardní možnosti ke změně vzhledu motivu. Buďte jedineční s více než stovkou použitelných funkcí zahrnutých do freameworku. Snadno upravte vzhled motivu: upgradujte typografii, logo nebo navigaci. To samé udělejte intuitivně s posuvníkem, stránkami blogu, portfoliem a zápatím stránky, dokud každý detail nepotěší vaše oko elegantním stylem.

Vlastní druhy a formáty příspěvků

Je možné použít jedinečné druhy příspěvků pro různé informace, jako reference zákazníků, týmové bio příspěvky, firemní popis služeb a další příspěvky, které byste chtěli zviditelnit. Každá stránka vašeho webu může mít své nenapodobitelné kouzlo. Vše co musíte udělat je vybrat si ze seznamu dostupných formátů příspěvků, které jsou individuálně navržené tak, aby odpovídaly různým chutím a potřebám.

Mnoho shortcodů

Pro zjednodušení vkládání mediálního obsahu, můžete použít více než 80 šikovných shortcodů pro zobrazení příspěvků, prvky, mřížky, seznamy, karty, video a audio, Google Mapy a mnoho dalšího. Všechny shortcody obsahují plnou sadu možností viditelnou v dialogovém okně.

Obsahuje upravitelné widgety

Dokonce i dítě může upravovat vaší stránku pomocí Theme Customizer. Obsahuje všechny možnosti z Theme Options. Změny, které jste provedli si můžete prohlédnout v reálném čase, pro tento účel stačí použít funkci Preview (náhled). Žádné změny nebudou automaticky uloženy bez vašeho potvrzení.

WordPress motivy

WordPress motivy jsou hotové layouty vytvořené pro WordPress - jeden z nejoblíbenějších redakčních systémů používaný pro blogy, zpravodajské weby a e-shopy. Tyto šablony jsou řešením na míru pro budování online zdroje od nuly nebo lehkou rekonstrukci existujícího řešení.

Vzali jsme v potaz potřeby našich klientů a mnoho času jsme věnovali vytvoření nejlepších možných nabídek. Bez ohledu na vaše odborné znalosti nebo množství výpočetních schopností, určitě lehce zvládnete instalaci a provádění změn na vašich webových stránkách. Aby to bylo ještě jednodušší, tak je každý motiv dodáván s veškerou potřebnou dokumentací, která jasně vysvětluje každý krok instalačního procesu.

Díky tomu, že běží na Cherry Framework, tak tyto motivy nabízí celou řadu shortcodes a pluginů, Bootstrap možností a také možnost aktualizovat stávající vzhled flexibilními motivy Parent/Child (rodič/dítě).

S cílem zdůraznit jedinečnost vaší webové stránky, jsme umožnili použití různých druhů příspěvků pro různé bloky informací, které byste chtěli prezentovat. V rámci frameworku je k dispozici více než sto funkcí: úprava loga, navigace a typografie, stejně tak úprava posuvníku, stránek blogu, portfolií, zápatí stránky atd.

Vytvořeno s cílem splnit všechny požadavky, které si dokážete představit. Celá řada formátů příspěvků vám dává šanci, aby každá stránka vašeho webu byla opravdu vynikající! V případě, že jste přemýšleli o vybudování internetového obchodu, tak můžete najít velmi užitečnými naše WordPress eCommerce motivy.

Je také nutné zmínit, že každý layout webu se může pyšnit sadou výkonných widgetů, které se snadno ovládají. Funkce Preview (náhled) umožňuje podívat se na provedené změny v reálném čase. A co víc, všechny změny mohou být uloženy pouze s vaším potvrzením!

Abychom drželi krok s moderními trendy internetu, tak jsou naše šablony kompatibilní se všemi prohlížeči, aby bylo zajištěno, že vaše webová stránka vypadá dokonale ve všech webových prohlížečích. Navíc skoro všechny naše produkty 100% podporují responzivní design, což umožní vašim návštěvníkům užít si váš web z jakéhokoliv moderního mobilního zařízení.

Všechny naše motivy jsou Search Engine friendly. Tím pádem budete mít vždy možnost optimalizovat vaše webové stránky tak, aby se více klientů mohlo dozvědět o produktech a službách, které vaše firma na internetu poskytuje!

Zakoupení našich produktů zajistí, že budete mít k dispozici zdarma plný doživotní přístup k naší 24/7 zákaznické podpoře. Profesionální pomoc je poskytována našimi technickými specialisty ve dne i v noci, kdykoli je potřeba. Pracují, aby bylo zaručeno, že všechny vaše otázky jsou správně zodpovězeny!

Prohlédněte si WP šablony, pokud jste ochotni vytvořit webovou stránku, která okamžitě upoutá pozornost vašich návštěvníků a dokáže, že vaše firma je víc než jakákoliv konkurence!